با ما ارتباط برقرار کن

ویدیو

دانلود اپلیکیشن های غیر قابل دسترس از گوگل پلی استور

ارائه‌شده

روشن

دانلود اپلیکیشن های غیر قابل دسترس از گوگل پلی استور

استفاده از اپلیکیشن های غیر قابل دسترس از گوگل پلی استور

Google play store یکی از بهترین برنامه های موجود در دنیا برای دانلود و نصب نرم افزارهای مختلف در تلفن های همراه هوشمند با سیستم عامل اندروید است. این برنامه به ما کمک می کند تا هر نوع بازی یا برنامه ای که نیاز داریم  به راحتی  بر روی گوشی موبایل خود نصب کنیم و از آنها بدون هیچ مشکلی استفاده کنیم.اما چطور می توانیم دانلود اپلیکیشن های غیر قابل دسترس از گوگل پلی استور را انجام دهیم.

متاسفانه به دلیل تحریم ها و فیلترینگ ها، استفاده از برنامه گوگل پلی استور در کشور ما کمی محدود شده است و اجازه دانلود به برخی اپلیکیشن ها را نمی دهد. ممکن است در هنگام دانلود برنامه از اپلیکیشن فوق با پیغام خطای This item is not available in your country مواجه شده باشید. پس برای دانلود اپلیکیشن های غیر قابل دسترس از گوگل پلی استور باید دنبال راه حل باشیم.

راه حل کجاست؟

 یک راه حل ساده را به شما پیشنهاد می کنیم که به راحتی می توانید انجام دهید. کافی است در اپلیکیشن فوق اطلاعات قبلی  موجود در گوشی را پاک کنید.سپس اقدام به نصب برنامه نمائید. فقط به این نکته دقت داشته باشید که وی پی ان گوشی خود را فعال نمائید. سپس در قسمت تنظیمات گوشی اپلیکیشن گوگل پلی استور را پیدا کرده و وارد storage شوید و clear data بزنید. به این ترتیب می توانید اپلیکیشن های غیر قابل استرس از گوگل پلی استور را دانلود کنید.

دانلود اپلیکیشن های غیر قابل دسترس از گوگل پلی استور

برای آموزش سریع و آسان ویدئوی زیر را مشاهده نمایید.

هم اکنون با آموزش فوق می توانید برنامه های مختلف را دانلود کنید.مشاهده قسمت ویدئوها را به شما پیشنهاد می کنیم.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین ها