با ما ارتباط برقرار کن

اخبار و مقالات

قابلیت تماس تصویری در تلگرام به مناسبت ۷ سالگی تلگرام

ارائه‌شده

روشن

قابلیت تماس تصویری در تلگرام به مناسبت ۷ سالگی تلگرام

قابلیت تماس تصویری در تلگرام

با اینکه تلگرام سالهاست در کشور ما فیلتر بوده اما بیشتر مردم با روش های مختلف و استفاده از فیلتر شکن های مختلف هنوز از این برنامه استفاده می کنن و جایگزین بهتری براش پیدا نکردن.
با وجود ویروس کرونا و کم شدن بازدید های حضوری تمام مردم دنیا و رو آوردن همه به تماس های تصویری، تلگرام هم به این فکر افتاد که این امکان رو به اپلیکشین خودش اضافه کنه و چی بهتر از این که با تولد ۷سالگیش همزمان بشه. تماس ویدئویی تلگرام امروز برای سیستم عامل های اندروید فعال شده و با آپدیت کردن اپلیکیشنتون می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

متاسفانه شرکت اپل هنوز این قابلیت رو برای طرفداران و کاربرانش در دسترس نگذاشته که موجب ناراحتی تلگرام شده و تلگرام هم با توییتی ابراز ناراحتی کرده و به شرکت اپل کنایه زده و به کاربران اپل پیشنهاد تغییر پلت فرم انتخابی را داده و گفته برای استفاده از این امکان پلتفرم انتخابیتون رو به اندروید تغییر بدهید.

این امکان جدید تلگرام فعلا تنها از مکالمه یک به یک پشتیبانی می‌کند و از تماس گروهی فعلا خبری نیست که البته شرکت تلگرام بر این که این امکان حتما در آینده به این قابلیت اضافه خواهد شد اشاره کرده.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین ها